W miniony piątek - 20 stycznia odbyło się spotkanie z emerytowanym już dyrektorem Wojciechem Kupczykiem, który opowiedział uczniom o „Podróżach marzeń”. Prelekcja miała miejsce w naszej szkolnej bibliotece, gdzie nad poprawnym przebiegiem spotkania czuwała pani Barbara Kurnicka.

Zgromadzeni uczniowie i nauczyciele z wielkim zaciekawieniem słuchali opowieści zaproszonego gościa, który pokrótce zrelacjonował swoje wrażenia z Igrzysk Olimpijskich oraz dalekich podróży aż do sześciu krajów.

Zainteresowani mieli niezwykłą okazję do wysłuchania ciekawych historii, obejrzenia interesujących zdjęć oraz pamiątek. Osoby szerzej zainteresowane przebiegiem tego niecodziennego wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia na Facebooku strony naszej szkolnej biblioteki, gdzie znajduje się obszerna wideorelacja ze wspomnianego spotkania.

Przypominamy również, że cały czas trwa akcja „Uwolnij książkę” oraz zachęcamy gorąco wszystkich zainteresowanych do wzięcia w niej czynnego udziału. Dziękujemy bardzo wszystkim gościom za przybycie oraz liczymy na waszą obecność na kolejnych spotkaniach.