Dnia 26.01.2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się oficjalne pasowanie pierwszoklasistów na czytelników. Uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście włączeni do grona czytelników szkolnej biblioteki.

Dzięki temu, w tym dniu mogli samodzielnie wypożyczyć interesujące ich książki. Oczywiście nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej przez starszych kolegów i koleżanki z gimnazjum oraz liceum.

Uwieńczeniem całej uroczystości było wręczenie pierwszakom identyfikatorów oraz pięknych zakładek do książek.

Najmłodszym uczniom życzymy dużo radości z korzystania, z naszego księgozbioru oraz zachęcamy do częstych wizyt w czytelni.