Uczniowie naszej „siódemki” z wielką radością obchodzili pierwszy dzień wiosny. Znużeni zimową szarością – zaakcentowali ten dzień bardzo kolorowymi strojami. Radość z nadchodzącej wiosny była widziana również wśród nauczycieli – największą sympatię uczniów wzbudzał strój pani Lucyny Panek.

O dobrą zabawę w tym dniu zadbały również nauczycielki klas I-III, panie Joanna Węgielewska i Anna Stóżyńska, które przygotowały dla uczniów krótki i pełen wiosennej radości program artystyczny. Najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje ciekawe i pomysłowe stroje.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że pani Wiosna zachęcona przez naszych uczniów w tak atrakcyjny sposób – zostanie z nami na dłużej, aż do lata.