Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

KLASA 1

Religia - „Żyjemy w Bożym świecie 1” podręcznik, wyd. Jedność, red. ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak.

KLASA 2

Religia - „Idziemy do  Jezusa 2” podręcznik, wyd. Jedność, red. ks. dr J. Czerkawski, E. Kondrak.

KLASA 3

Religia - „Przyjmujemy Pana Jezusa 3” - podręcznik + zeszyt ucznia, wyd. WAM, red. ks. W. Kubik SJ.

KLASA 4

"Zaproszeni przez Boga”- Ks. Zbigniew Marek, Wydawnictwo WAM Kraków 2012. - nowa podstawa programowa katechezy. Seria:"Drogi Przymierza". Zeszyt ćwiczeń nie obowiązuje.

KLASA 5

"Obdarowani przez Boga” - Ks. Zbigniew Marek wydawnictwo WAM Kraków 2013. - nowa podstawa programowa katechezy. Seria: "Drogi Przymierza". Zeszyt ćwiczeń nie obowiązuje.

KLASA 6

"Przemienieni przez Boga” - Ks. Zbigniew Marek; Wydawnictwo WAM Kraków 2014 r. Seria: "Drogi Przymierza". Zeszyt ćwiczeń nie obowiązuje