Przez cały drugi semestr ubiegłego roku szkolnego uczniowie wszystkich klas naszej „siódemki” konkurowali ze sobą w zbieraniu makulatury.

Podnoszenie świadomości ekologicznej młodzieży jest jednym z głównych zadań przed jakim stoi współczesny świat, gdyż to właśnie w ich rękach, w przyszłości będą znajdowały się losy naszej planety.

Nasi uczniowie nie pozostali obojętni na to wyzwanie, a wyniki zbiórki makulatury przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa 6b (409,5 kg)

II miejsce – klasa 5d (192 kg)

III miejsce – klasa 5c (113 kg)

Finanse, które udało się uzyskać w powyższej zbiórce, w całości zostaną przekazane na zakup nowych i ciekawych pozycji książkowych do szkolnej czytelni.

W ramach podziękowania za zaangażowanie - zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami ufundowanymi przez Dyrekcję oraz bibliotekę.