W miniony piątek - 13 października 2017 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ceremonia ta wpisała się już na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i nauczycieli.

Oficjalnego pasowania na uczniów klas pierwszych dokonała Dyrekcja szkoły. Nasze maluchy już na dobre pożegnały się z czasami przedszkola i oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Brodnicy. Od teraz mają nie tylko nowe prawa, ale i obowiązki.

Wszystkim pierwszakom życzymy dużo zadowolenia z nowej szkoły i samych sukcesów w nauce!