W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 3f wzięli udział w bardzo interesującej i praktycznej lekcji języka angielskiego, która promowała ideę nauki poprzez zabawę.

W celu uatrakcyjnienia zajęć uczniowie mogli przynieść do szkoły różne przedmioty, które służyły jako towar sprzedawany w sklepach poznanych na lekcjach języka angielskiego.

Nie mogło oczywiście zabraknąć książek i zabawek, które licznie zapełniły sklepowe półki. Pomysłodawczyni zajęć – pani Monika Goździkowska - zauważa, że uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tego typu zajęciach, gdzie w praktyczny sposób mogą wykorzystać poznane na lekcjach zwroty.

Dzieci były zachwycone taką formą nauki i już nie mogą doczekać się kiedy wybiorą się na kolejny „shopping”.