Nadszedł dzień, w którym przyszło nam się pożegnać. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, to moment wyjątkowy nie tylko dla uczniów, ale również ich rodziców i nauczycieli, którzy nieustannie zabiegali o najwyższe wyniki swoich pociech i wychowanków.
Ostatni dzień szkoły to bardzo przyjemny moment dla tych, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny - osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu.
Całoroczne trudy i starania zostały nagrodzone przez Dyrekcję, która wręczyła najlepszym uczniom nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne.
Dziś oficjalnie możemy powiedzieć, że rozpoczynają się wakacje. Wszystkim pracownikom szkoły, naszym uczniom oraz ich rodzicom życzymy wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha oraz wielu niezapomnianych, wakacyjnych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!