Czy nauka zawsze musi kojarzyć się z nudą? Oczywiście, że nie! Centrum Nauki Kopernik wyszło z inicjatywą rozbudzania w młodzieży samodzielnego odkrywania praw nauki pod okiem doświadczonych edukatorów.

Z tej okazji 17 i 18 września uczniowie naszej szkoły mogli skorzystać z szansy na poszerzenie swojej wiedzy poprzez zabawę. W ramach projektu Centrum Nauki Kopernik pt. „Naukobus” - dzieci miały okazję zrozumieć zasady działania poszczególnych eksponatów i prezentowanych zjawisk naukowych.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczniowie wypowiadali się o nich w samych superlatywach. Kto wie, może w naszej szkole narodzi się kolejny Einstein ;-)