W związku z naborem do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 w Brodnicy na rok szkolny 2020/2021, bardzo prosimy o zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania w związku z epidemią koronawirusa Zespół Szkół Nr 1 w Brodnicy jest otwarty dla indywidualnych klientów wyłącznie
w sprawach PILNYCH. Wejście do szkoły od strony ulicy Kochanowskiego (pracownicy będą schodzić do interesantów tylko na wezwanie do korytarza szkoły). W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listownie bądź telefonicznie tel. 56 4987851.