We wtorek (2 III) dwuosobowe zespoły reprezentujące cztery klasy ósme naszej szkoły wzięły udział w etapie wojewódzkim Europejskiego Quizu Finansowego. Wasi koledzy zmierzyli się z kolejnym testem oceniającym ich wiedzę z zakresu ekonomii, bankowości i cyberbezpieczeństwa.

Miłą wiadomością jest to, że przedstawiciele klasy 8B zajęli pierwsze, a drużyna klasy 8A trzecie miejsce w województwie kujawsko- pomorskim.
Oznacza, to że 15 III oba zespoły zmierzą się z rówieśnikami z całej Polski w walce o awans do finału krajowego Europejskiego Quizu Finansowego, do którego awansuje dziesięć najlepszych polskich drużyn.
Naszym uczniom gratulujemy i życzymy, aby z sukcesem zakończyli również i te zmagania. Powodzenia.