Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • III Liceum Ogólnokształcące

Dzienniczek

Tak niedawno rozpoczęły się wakacje, a już czas wracać do szkoły. 1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Klasy 2-8 spotkały się w porannych godzinach z wychowawcami, koleżankami i kolegami, radość ze spotkania była ogromna. 

Przywitanie klas 1 odbyło się o godzinie 13.00 w hali sportowej. Ze względu na sytuację pandemiczną zostało połączone z uroczystym pasowanie na pierwszoklasistę. 
Pani wicedyrektor Barbara Kwiatkowska przywitała dzieci, rodziców, nauczycieli oraz gości. Serdeczne słowa kierując do najmłodszych uczniów w społeczności szkolnej, życząc przyjemnej nauki, zaangażowania oraz bardzo dobrych wyników. O głos został poproszony dyrektor szkoły Marek Jasiński, który powitał zgromadzonych gości. Po odczytaniu przydziału dzieci do poszczególnych klas, odbyło się uroczyste pasowanie. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, natomiast rodzice pozostali, aby wysłuchać informacji dotyczących zaleceń sanitarnych oraz zasad funkcjonowania dzieci w szkole.  
Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Marek Jasiński życzył wszystkim powodzenia, sukcesów i wytrwałości w nowym roku szkolnym. 

Link do relacji - Pasowanie na ucznia klasy pierwszej https://www.facebook.com/978266515697098/videos/388501872791350

Fotorelacja z uroczystości kl. 1-3

Fotorelacja z uroczystości kl. 4-8

Back to top