29 października nasza szkoła biła rekord w II Międzynarodowej  edycji “Przerwy na Czytanie”. Do zabawy przyłączyli się uczniowie oraz pracownicy szkoły. Celem akcji była przede wszystkim promocja czytelnictwa, integracja środowiska szkolnego a także pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe i można to robić w każdym miejscu i sytuacji.

Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom. Co czytaliśmy? Co kto lubi 😊 Literatura była różnorodna: przygodowa, podróżnicza, sensacyjna, detektywistyczna, bajki, baśnie i wiele innych. Czytaliśmy na wiele sposobów: siedząc, stojąc a nawet  leżąc.
Łącznie podczas przerw w tym dniu czytało 460 osób!!! Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w akcji!
#przerwanaczytanie

Poniżej przestawiamy fotorelację z akcji: