17-19 listopada 2021 roku grupa uczniów z kl. 8 udała się na trzydniową wycieczkę do Warszawy. Wycieczka została zorganizowana dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji  i Nauki „Poznaj Polskę”.

Przez 3 dni zaplanowano zwiedzanie najważniejszych miejsc i zabytków stolicy takich jak: Powązki, Pomnik "Polegli-Niepokonani", Łazienki Królewskie, Centrum Nauki Kopernik, Biblioteka Uniwersytecka, Zamek Królewski, Starówka, Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Neonów.
Młodzież miała również okazję przejechać się po najbardziej reprezentacyjnej trasie miasta - Traktem Królewskim. Był też przejazd metrem i kino😉.
Nasi uczniowie pełni wrażeń, bogatsi o nową wiedzę i w dobrych nastrojach około godz. 19.00 wrócili  do domu.
Wyjazd do Warszawy był niezwykłą i niezapomnianą  przygodą.

Galeria zdjęć z wycieczki: