Karnawał to wspaniały okres zimowych zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Bal karnawałowy jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i u nas. Klasy wyglądały inaczej niż na co dzień, zamieniły się w prawdziwe sale balowe.

Dzieci zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, rycerze, pszczółki Maje, postacie z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp.
Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały klasy.
Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!