18.05.2022 w naszej szkole odbył się już XVI Szkolny Turniej Wiedzy o Patronie  Karolu Wojtyle - Janie Pawle II. Zmagania konkursowe zaplanowano dla uczniów klas V-VII.

Celem konkursu było pogłębienie wśród uczniów wiedzy o życiu, działalności, twórczości i osobowości Karola Wojtyły – Jana Pawła II.
Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół.  Uczestnicy konkursu musieli wykazać się bardzo bogatą wiedzą na temat życia i działalności Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Rywalizacja o najwyższe lokaty była niezwykle zacięta i wyrównana, gdyż uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani. Po zliczeniu wszystkich punktów,  miejsce I zdobyły klasy - 7c i 7f, II miejsce -  klasa 5a, a III miejsce - klasa 5b.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.
Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji