20.06.2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Językowo-Informatyczny pt. „TOURIST VALUES OF BRODNICA LAKELAND” dla uczniów kl. 7.
Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez panią Dorotę Michalską, panią Lenę Wysocką i panią Ewę Domińską. Zadaniem uczniów było przygotowanie oraz zaprezentowanie przed komisją konkursową i innymi uczestnikami prezentacji multimedialnej w  języku angielskim. Prezentowane treści dotyczyły: położenia, klimatu, form terenu, fauny i flory, form ochrony przyrody, a także walorów historyczno-kulturowych Pojezierza Brodnickiego.

Prezentacje multimedialne i wystąpienia uczniów były na bardzo wysokim poziomie.
Ostatecznie komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:
miejsce I - Marcelina Bogucka, Amelia Witkowska kl. 7b
miejsce II - Justyna Kowalska, Filip Skibiński kl. 7b
 miejsce III - Wojciech Tryniszewski, Kacper Zieliński kl. 7a

Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i zapraszamy na kolejną edycję, która zostanie przeprowadzona w przyszłym roku!

Krótka fotorelacja z konkursu: