Zakończenie I etapu kształcenia – edukacji wczesnoszkolnej to ważna uroczystość w naszej szkole. Rangę wydarzenia podkreślili goście, którzy zaszczycili je swoją obecnością: dyrektor szkoły pan Marek Jasiński, nauczyciele prowadzący zajęcia w klasach trzecich, pani pedagog, pani logopeda, nauczyciele biblioteki, przedstawicielka zarządu Rady Rodziców oraz rodzice.

Gości przywitała pani wicedyrektor Barbara Kwiatkowska. Uczniowie zaśpiewali hymn Szkoły Podstawowej nr 7 ,,Hej, hej teraz siódemka”, a później zaprezentowali część artystyczną. Były też nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy brali udział w konkursach. Klasy III podziękowały nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za dotychczasową naukę i opiekę.
Pan dyrektor Marek Jasiński pogratulował uczniom klas III ukończenia I etapu edukacyjnego życząc jednocześnie powodzenia i sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji szkolnej. Na koniec życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości: