Kolejny rok szkolny za nami...
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 odbyła się  w piątek 24 czerwca 2022 r.
Tego dnia również nasi Ósmoklasiści oficjalnie pożegnali się z naszą szkołą.

W uroczystości pożegnania klas 8 wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów w różnych dziedzinach.
Najlepszym Absolwentem Szkoły został Jakub Kwiatkowski z klasy 8 a ze średnią 6,00. Całą uroczystość uświetnił występ uczniów klas siódmych. Nie zabrakło wspomnień, refleksji, piosenek oraz wzruszających podziękowań.

Rok szkolny 2021/2022 zakończył się. Wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużony wypoczynek.
 Życzymy udanego  wypoczynku w letnim słońcu, a naszym Ósmoklasistom  sukcesów  wytrwałości, radości oraz sukcesów w dalszej edukacji.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z uroczystego pożegnania klas 8: