Nowy rok szkolny 2022/2023 przywitali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy. W porannych godzinach spotkali się w swoich klasach wychowankowie klas 2 i 3 z wychowawcami, natomiast klasy 1 spotkanie odbyły o godz. 13.00 w hali sportowej. Podekscytowani i odświętnie ubrani, udali się na inaugurację przyjęcia do społeczności uczniowskiej oraz pasowania na ucznia klasy 1.

Zebranych gości powitała pani Barbara Kwiatkowska, Wicedyrektor naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu o głos został poproszony Dyrektor Szkoły Marek Jasiński. Wszystkim uczniom życzył sukcesów, owocnej pracy, zdobywania wiedzy i umiejętności, a nauczycielom spokojnej i bezpiecznej pracy pedagogicznej.

Zebrani goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez starszych kolegów. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce oraz odwagi i wytrwałości.

Fotorelacja z uroczystości: