Uczniowie klas 3c i 3d udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy pod opieką nauczycieli p. Marioli Jastrzębskiej, pani Joanny Węgielewskiej oraz pani Ilony Dąbrowicz. Wyjazd był współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Poznaj Polskę”. Wyruszono skoro świt, a Warszawa powitała uczniów piękną, słoneczną złotą jesienią.

Program pierwszego dnia obejmował pobyt w Centrum Nauki Kopernik oraz zwiedzanie Warszawy, w tym Łazienek Królewskich, Starówki i Biblioteki Uniwersyteckiej. Drugiego dnia zwiedzano Zamek Królewski, Muzeum Narodowe oraz Stadion Narodowy.
Wyjazd  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Fotorelacja z wycieczki: