Dnia 21 października obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły, Karola Wojtyły-Jana Pawła II.
Patron to duch opiekuńczy szkoły, postać charyzmatyczna, reprezentująca wartości godne naśladowania.
Uczniowie klas ósmych i czwartych, przywołując sylwetkę Wielkiego Polaka, zabrali wszystkich w sentymentalną podróż ścieżkami Jego życia.
W tym  dniu również  klasa 2b przygotowała  występ dla  uczniów klas 1-3 pt. "Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro".

Droga, którą wskazuje święty Jan Paweł II zobowiązuje do ciągłego inwestowania w siebie, kształtowania charakteru, rozwoju własnej pasji. Szkoła jest "oknem na świat", dlatego mądrość, którą młodzież z niej wyniesie będzie ich przepustką w przyszłość.
 Warto zatem mieć piękne wzorce do naśladowania i je kultywować.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości z okazji Dnia Patrona Szkoły Karola Wojtyły-Jana Pawła II