Udany wstęp z klas sportowych 4c, 5c, 6c na Finale Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym (rocz. 2010 i mł.).
Zawodniczki i zawodnicy przygotowywani przez trenerów Kazimierza Gabrielczyka, Małgorzatę Kaniecką oraz Marka Roszyka uplasowali się odpowiednia na 7 i 10 miejscu w województwie! Rywalizacja była bardzo zacięta. O końcowym wyniku w rywalizacji sztafet i wyścigów indywidualnych często decydowały setne sekundy. Gratulacje!

Reprezentacja szkoły:
Pola Duks, Julia Filipkowska, Pola Grążawska, Agata Kalinowska, Kornelia Maryńczak, Aleksandra Roszyk,
Tymoteusz Bełcik, Karol Brzeziński, Filip Duks, Michał Grzywacz, Jakub Janowski, Jan Ziółkowski.

Zdjęcia z wydarzenia: