Uczniowie naszej szkoły z klasy 4c oprócz osiągnięć pływackich mogą pochwalić się sukcesem w trójboju lekkoatletycznym.
22.05.2023 r. na stadionie OSiR odbyły się miejsko-powiatowe zawody w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczkę palantową).

Dziewczęta w składzie: Duks Pola, Grążawska Pola, Koprowska Zofia, Kozłowska Lena, Małkowska Amelia  zajęły 1 miejsce.
Chłopcy wywalczyli po zaciętej walce 5 miejsce w składzie: Brzózkiewicz Maciej, Daszkowski Nikodem, Grządzielewski Wiktor, Nakielski Wojciech, Olender Miłosz, Podwojewski Oskar.
Uczniów przygotowywała p.  Małgorzata Pierścionek-Sarnowska, opiekunem był p. Marek Roszyk.

Fotorelacja z wydarzenia: