W piątek 23 czerwca 2023 r. o godzinie 8:30 na hali sportowej ZS nr 1 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych w obecności zaproszonych gości, dyrekcji i grona pedagogicznego.

Pożegnanie absolwentów rozpoczęło się od części artystycznej przygotowanej przez klasę 6, w której nie zabrakło wspomnień i refleksji. Wręczono nagrody, dyplomy najlepszym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Najlepszą Absolwentką została Julia Dąbrowska z klasy 8e, która osiągnęła średnią ocen 6,0.
Po uroczystym zakończeniu roku szkolnego, po raz ostatni uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby pożegnać się i podziękować za wspólne lata nauki.
Dzień pełen radości i uśmiechu, ale także smutku na pewno pozostanie na długo w pamięci absolwentów naszej szkoły.
Trzymamy kciuki i  życzymy  naszym Ósmoklasistom wytrwałości, radości oraz sukcesów w nowych szkołach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości: