W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu  w naszej szkole podjęliśmy szereg działań, mających na celu przypomnienie uczniom istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa w sieci.

Uczniowie kl. 4-5 przygotowali przestrzenne modele wirusów komputerowych, a młodzież z klas 6 i 7 przygotowała plakaty promujące bezpieczne korzystanie z Internetu. Wszystkie prace uczniów możemy podziwiać na wystawie na szkolnym korytarzu. W ramach lekcji informatyki zostały również  przeprowadzone zajęcia o tematyce dotyczącej cyberbezpieczeństwa.
05.02.2024 r. odbył się konkurs wiedzy dla uczniów klas 6 i 7 na temat bezpieczeństwa w Internecie. Zwycięzcami konkursu zostali: Hanna Szymańska - kl. 6b, Adam Pankowski - kl. 7a, i Maja Szulc - kl. 7a.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy posiadanej wiedzy.
Dzień Bezpiecznego Internetu to doskonała okazja, aby promować pozytywne zachowania w sieci. Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom wzrośnie świadomość naszych uczniów na temat  zagrożeń w cyberprzestrzeni

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: