Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży,
niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Rok szkolny 2023/24 uroczyście pożegnały również klasy 4-7. Tradycyjnie nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce  oraz w konkursach.
Po rozdaniu świadectw przez wychowawców zaczęły się WAKACJE!

W piątek, 21 czerwca 2024 r. ósmoklasiści oficjalnie pożegnali się z naszą szkołą.
W  uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów oraz gratulacje dla ich rodziców. Tytułem najlepszego absolwenta w roku szkolnym 2023/2024 została uhonorowana Agata Lewandowska. Całą uroczystość uświetnił występ uczniów klas siódmych, który nagrodzony został gromkimi brawami.
Naszym absolwentom życzymy  wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji. Powodzenia!

21 czerwca 2024 kończymy rok szkolny i rozpoczynamy zasłużony czas letniego wypoczynku – wakacje. O godzinie 12.00 uczniowie klas trzecich spotkali się w auli, aby uroczyście podsumować pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej. Zaprezentowano program artystyczny pt. "Sąd nad wakacjami", a na koniec pan dyrektor serdecznie pogratulował trzecioklasistom oraz życzył dalszych sukcesów w klasie czwartej. 
Uczniowie z klas 1-2 spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, aby odebrać świadectwa oraz powspominać kończący się rok szkolny.
Wszystkim życzymy wspaniałych bezpiecznych wakacji. Widzimy się we wrześniu!

Wzorową postawę Tymka i Łukasza docenił Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego i zaprosił klasę 4d wraz z Panem Dyrektorem, wychowawcą i opiekunami na wycieczkę do Torunia.
Po spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim odbyliśmy edukacyjne warsztaty w Muzeum Etnograficznym. Następnie wyruszyliśmy w podróż zabytkowym tramwajem. Zjedliśmy pyszne lody i obiad. 
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i spotkali się z serdecznym przyjęciem. To wszystko sprawiło, że dzień był wyjątkowy i na długo zostanie w naszej pamięci.

W czwartek 6 czerwca 2024 r.  w restauracji "U Bosmana" w Brodnicy odbył się bal uczniów klasy 8a.
Doskonałe humory, dobra muzyka, piękne dekoracje i wspaniałe towarzystwo  sprawiło, że tegoroczny Bal Ósmoklasisty był niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem. Jak wyglądał ten wyjątkowy wieczór? 

Szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła dostępna dla wszystkich, UNICEF ASA", który ma na celu zwiększenie dostępności edukacji dla każdego dziecka. W ramach tego projektu oferowane są bezpłatne konsultacje on-line dla rodziców i nauczycieli oraz pełnoletnich uczniów w zakresie psychoterapii i psychiatrii, logopedii, pedagogiki i psychologii. Więcej informacji na temat konsultacji znajdą Państwo na stronie projektu:
https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje.

Życzymy samych radosnych i kolorowych dni,
pełnych słońca i uśmiechu oraz dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe!

13 miejsce zajęły nasze uczennice z klas 5 i 6 podczas Mistrzostw Polski SZS Igrzysk Dzieci.
Wyróżnienia otrzymały Wiktoria Sitkowska i Milena Brózda.
Skład drużyny:  Brózda Milena, Sitkowska Wiktoria, Nitka Laura, Kalwasińska Michalina, Wieczorek Antonina, Sarnowska Amelia, Osowska Antonina, Klafta Aniela, Suwisz Laura, Moszczyńska Wiktoria, Andrusenko Daria, Zielińska Magdalena. 
Trener: Katarzyna Brózda.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Dobro powraca” o uczniach kl. 4 d Tymonie i Łukaszu, którzy wykazali się bohaterską postawą podczas wycieczki szkolnej ze swoją klasą  do Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Gaju Grzmięca.
Brawo Chłopacy! Jesteśmy z Was dumni! 

https://www.radiopik.pl/52,2909,28-maja-2024

28 maja nasze uczennice zostały Mistrzyniami Miasta w 3-boju LA i Wicemistrzyniami Powiatu Brodnickiego.
Dziewczęta rywalizowały w konkurencjach LA: bieg 69 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową. 
Wielkie gratulacje dla zawodniczek i pani trener Katarzyny Brózdy.

Podkategorie

Back to top