Dnia 21 listopada 2022 roku w Zespole Szkół w Zbicznie odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Literacko - Plastycznego "Jesienne impresje. Mimozami jesień się zaczyna..." Wśród laureatów konkursu były uczennice naszej szkoły. Dominika Sosnowska, uczennica klasy 8a, zajęła I miejsce w części literackiej konkursu. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania lub listu, których motywem przewodnim miały być "Jesienne wspomnienia" . W kategorii plastycznej uczestnicy wykonywali pracę plastyczną na temat "Jesienne kwiaty". W tej kategorii laureatkami zostały: Klaudia Cieciórska z klasy 4c, II miejsce i Lidia Seliwiorstow z klasy 5a, III miejsce.

Gratulujemy artystkom i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia z wydarzenia: