8 listopada 2023 r. uczniowie z  klas: 5c, 6c, 7a i 7c wzięli udział w akcji edukacyjnej w ramach Programu Szkolnego Klubu Sportowego pod nazwą „Sportowa przygoda z Detektywem Zdrówko". Zadaniem uczestników projektu było pokonanie 10 stacji dotyczących aktywności fizycznej, bezpieczeństwa oraz zdrowia. Atrakcją  był zaproszony gość - medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów - Marta Krawczyńska, która  rozgrzała i zachęciła wszystkich uczniów do udziału w programie poprzez przeprowadzoną rozgrzewkę.
Koordynatorem Eventu była Małgorzata Kaniecka wraz z zespołem nauczycieli wychowania fizycznego ZS nr 1.

Ten  aktywnie i miło spędzony dzień z pewnością wszystkim uczestnikom zostanie na długo w pamięci.

Fotorelacja z wydarzenia: