Maj to szczególny miesiąc w historii Polski. Obfituje wieloma ważnymi świętami i rocznicami. Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w naszej historii.
1 MAJA - MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO PRACY
2 MAJA - DZIEŃ FLAGI PAŃSTWOWEJ
3 MAJA - ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

30.04.2024 r. dnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły przedstawili ciekawy program artystyczny, bogaty w wydarzenia historyczne i pieśni patriotyczne. Uczniowie klas 4-8 przygotowali prace plastyczne odnoszące się do świąt majowych, które zaprezentowane zostały na korytarzach szkolnych. Już wkrótce uczniowie klas 7 i 8 będą zmagali się w konkursie historycznym "Co nam mówią majowe rocznice?"

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: