Dnia 16 października 2024 r. uczniowie kl. 4-8 wraz z gronem pedagogicznym uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji ŚWIĘTA PATRONA SZKOŁY. Piękne wiersze, życiorys Karola Wojtyły-Jana Pawła II, wspólnie zaśpiewana Barka i inne piosenki  uświetniły uroczystość. Nie zabrakło też  przemowy Pana Dyrektora Marka Jasińskiego i hymnu szkoły "Jesteśmy solą ziemi...".  Grupa artystów, uczniów naszej szkoły została nagrodzona ogromnymi brawami, a po apelu wszyscy rozkoszowali się smakiem przepysznych kremówek, ulubionego ciastka naszego Patrona.

To był bardzo ważny, piękny i uroczysty dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: